Było to ... Mar 2016

 1. „Wielkanoc z wolontariuszami”

  Napisany 22 marca 2016 przez Katarzyna Ostrowska

  Dnia 22.03.2016r. mali wolontariusze udali się na długi spacer dzielnicą Poniatów. W trakcie spaceru mali wolontariusze wręczyli napotykanym przechodniom kartki świąteczne z najlepszymi życzeniami. Akcja spotkała się z dużym uznaniem i podziwem wśród mieszkańców. Mali wolontariusze udali się także z życzeniami do Domu Dziennego Pobytu Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Rodzin i Osób z chorobą Alzheimera przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego w dzielnicy Poniatów.

 2. „Dzień na TAK”

  Napisany 22 marca 2016 przez Katarzyna Ostrowska

  Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny 21.03.2016r. mali wolontariusze wspólnie z kolegami i koleżankami z przedszkola wzięli udział w przywitaniu Pani Wiosny. Następnie wspólnie z Paniami po raz kolejny udali się na spacer dzielnicą Poniatów w celu przekazania mieszkańcom czerwonych serduszek, które są symbolem życzliwości i dobroci. Napotkani mieszkańcy zostali także obdarowywani kolorowymi kwiatami z życzeniami miłego i radosnego dnia.

 3. „Kuchcikowo”- soki owocowe

  Napisany 20 marca 2016 przez Katarzyna Ostrowska

  Nasze przedszkolaki w ramach zajęć „Kuchcikowo” własnoręcznie wykonały soki ze świeżych owoców, poznając przy okazji zasady działania urządzeń elektrycznych. Przygotowane soki były przepyszne:)

 4. Rekrutacja 2016/2017

  Napisany 11 marca 2016 przez Katarzyna Ostrowska
  9 MARCA 2016 roku rozpoczynają się zapisy dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny. W tym roku również w systemie informatycznym. Na portalu oświatowym pod adresem www.edu.walbrzych.eu w zakładce rekrutacja będzie możliwy zapis dziecka. Tam też zamieszczone będą wszelkie informacje na ten temat. W przypadku trudności zapraszamy do przedszkola. Zapisy trwają do końca marca.

  Dane kontaktowe: 74 665 64 60

  Do wniosku proszę dołączyć poniższe oświadczenia:

  Oświadczenie rodzica

 5. Napisany 11 marca 2016 przez Katarzyna Ostrowska

  Regulamin rekrutacji 2016-2017

 6. Wizyta w schronisku dla zwierząt

  Napisany 1 marca 2016 przez Katarzyna Ostrowska

  Przez cały miesiąc luty 2016r. nasze przedszkole zbierało karmę dla zwierząt oraz wszelkie akcesoria potrzebne zwierzętom przebywającym w schronisku. Z pomocą przedszkolaków oraz ich rodziców udało się zebrać sporą ilość karmy dla psów oraz kotów. Dnia 26.02.2016r. pojechaliśmy z podarunkami do Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu. Pracownicy schroniska oprowadzili małych wolontariuszy po obiekcie opowiadając historię każdego czworonoga, który u nich mieszka.