Było to ... Cze 2013

 1. Zakończenie roku 2012/2013

  Napisany 29 czerwca 2013 przez Katarzyna Ostrowska

  „Już jest lato, już jest lato !
  Wyjeżdżamy z mamą, tatą.
  W góry, w lasy lub nad morze,
  każdy jedzie tam, gdzie może.
  Bliżej słońca, bliżej wody,
  by się kąpać dla ochłody.
  Na jagody chodzić w las,
  bo wakacji nadszedł czas.”

       Nadszedł czas pożegnań przed upragnionymi wakacjami. Mury naszego przedszkola opuszczają dziś najstarsze dzieci. Z tej okazji odbyło się uroczyste zakończenie roku.
  Były wiersze, piosenki, tańce oczywiście również, no i prezenty.
  Dzieciom, które za dwa miesiące staną się uczniami szkół podstawowych życzymy uśmiechu, odwagi i samych pozytywnych ocen w szkole.
  Wszystkim naszym podopiecznym, wychowawcom, dyrekcji i rodzicom życzymy słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

  DO ZOBACZENIA!!!

  Obraz 894

  Obraz 978

  Obraz 1025

 2. Dzień Mamy i Taty na Pikniku rodzinnym

  Napisany 25 czerwca 2013 przez Ewa Piejko

  25 maja odbył się w naszym przedszkolu Piknik rodzinny, na którym obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny:tańczyły, śpiewały  i recytowały wiersze dla swoich kochanych rodziców. Wszystko to odbyło się w klimacie indiańskim. Przybyli do na Indianie w barwnych strojach ze swoją wioską. Mogliśmy ich podziwiać w tańcach takich jak: pow wow, kukurydzy, a w tańcu towarzyskim wszyscy mogliśmy zatańczyć z nadzieją, że wyjdzie słońce tak jak stało się po tańcu kukurydzy. Na pikniku każdy znalazł coś dla siebie: gry ,zabawy, ciekawe konkursy sprawnościowe i plastyczne, a także była smaczna kiełbasa z grilla. Piknik rodzinny zorganizowany był wspólnie ze Stowarzyszeniem ” Kalejdoskop” i Młodzieżowym Ośrodkiem Socjoterapii w Wałbrzychu.

 3. Sala Doświadczania Świata

  Napisany 23 czerwca 2013 przez Joanna Zawisza-Smejlis

  Głosowanie na salę Doświadczania Świata zakończyło się sukcesem. Obecnie do końca sierpnia 2013 roku musimy jeszcze uzyskać kwotę 1250 złotych.

  Głosując, nasi rodzice i przyjaciele przekonali nas, że zebranie takiej kwoty nie będzie stanowiło problemu.  Czekamy na Wasze wsparcie. Wszelkie potrzebne informacje można uzyskać w Przedszkolu lub na stronie: www.dobryuczynek.info. O całej akcji informuje Fundacja Rosa : www.fundacjarosa.pl